Õige kraanikausi valimine

Kraanikauss on vannitoa lahutamatu osa. See on üks neid esemeid, mida kasutate kõige rohkem. Pakume suurt kraanikausside valikut, mis on mõeldud igasugustele vajaduste ja elustiilidega inimestele. Valige kraanikaussi hoolikalt, et luua vannituba, mis on teie jaoks kõigiti ideaalne. Siin on meie neli kraanikausside kategooriat:

• traditsioonilised kraanikausid
• mööbliga integreeritavad kraanikausid
• pinnapealsed kraanikausid
• pinnalepaigaldatavad ja süvistatavad kraanikausid.


Meie traditsioonilised kraanikausid on seinale paigaldatavad ja kraanikausi all paikneb tavaliselt kapp. Mööbliga integreeritavad kraanikausid on tööpinna sisse ehitatud. See on elegantne lahendus, mis sobib peaaegu igasse vannituppa. Pinnapealne kraanikauss paigutatakse kapi peale, nagu vanasti pesukauss. Pinnalepaigaldatavad ja süvistatavad kraanikausid paigaldatakse avasse kapi ülapinnal. Seda saab teha nii ülalt- kui ka altpoolt. Väga väikese ruumi (näiteks külaliste vannitoa) korral on hea lahendus nurgamudel.

Vastupidavus
Kõik meie kraanikausid on valmistatud glasuuritud portselanist. Nii peavad need kauem vastu ja teenivad teid aastaid. Neid on väga kerge puhastada ja tänu sellele näevad need alati head välja. Kodus mõõtmisi tehes pidage meeles, et portselan on looduslik materjal ja seetõttu võivad portselantoodete mõõtmed veidi varieeruda (±2%). Kraanikauss tuleb tugevalt kinnitada. Seda saab teha kruvide või kronsteinide abil, olenevalt seinast ja kraanikausi mudelist.