Vanni valimine

Valige selline vann, mis sobib teie kasutusvajadustega. Kui teil on suur pere, peaksite esikohale seadma pika kasutuskestuse ja kerge puhastatavuse. Kui soovite vanni kasutada lõõgastumiskohana, peaksite enam tähelepanu pöörama suurusele ja mugavusele. Kõik meie vannid on ühtaegu praktilised ja lihtsasti puhastatavad, tagades teile nauditava kümbluskogemuse.

On aeg hankida endale vann, millest olete alati unistanud. Pakume vanne peaaegu kõigi vannitubade jaoks, olgu need suured või väikesed. Meie väikseimad mudelid võtavad enda alla vähem kui ühe ruutmeetri (1300 x 700 mm) ja suurimad mudelid on piisavalt avarad, et mahutada kaht inimest. Andke oma vannitoale elegantne ilme sisseehitatud vanni abil. Kuid pidage meeles, et selle ümber peab olema rohkem vaba ruumi.

Erinevad mudelid ja materjalid
Emailitud teras peab sagedasele kasutamisele hästi vastu ja on seetõttu kindel valik. Pidage meeles, et sisseehitatud vanni juures peab olema juurdepääsuluuk, mille kaudu saab teha hooldus- ja puhastustöid.

Ventilatsioon ja veekindlus

Kuum vannivesi niisutab vannitoa õhku, seetõttu tuleb tagada korralik ventilatsioon. Vanni ümbruses tuleb seinte ja põranda ääred hoolikalt hermeetikuga tihendada.