Värvus ja kuju

Te ise peate end vannitoas mugavalt tundma. Keskenduge eelkõige iseendale ja oma perele. Ärge mõelge teiste arvamusele. Meie kraanikausid ja WC-potid on saadaval nii ümarates kui ka jõulisemates vormides. Stiilne ja nüüdisaegne mööblikollektsioon annab teile palju võimalusi. Dušilahenduse jaoks saate valida erinevate dušiseinte, -uste ja –kabiinide hulgast.

Värvidega katsetamine

Kuigi tegemist on vannitoaga, ei tähenda see, et kõik peab olema valge. Pidage vaid meeles, et peate nende valitud värvide keskel elama üsna pikka aega. Tumedad värvid võivad sageli muuta niigi väikese ruumi veelgi väiksemaks. Suuremates ruumides on vaja harmooniat. Seega peaksite vannitoa ruumikasutuse ja mööbli hoolikalt läbi mõtlema. Alustuseks võite kõik valgeks võõbata ja seejärel lisada vähehaaval muid värve. Kui te pole endas kindel, küsige professionaali arvamust.

Valgustus

Tihtilugu unustavad inimesed, kui tähtis on valgustus. Vannitoa atmosfäär oleneb suuresti just sellest. Väikese vannitoa korral vajate praktilist põhivalgustust. Siia tulete igapäevasteks hügieeniprotseduurideks. Suurema vannitoa korral aga võite tahta ka meeleolu loovat valgustust. On see ju koht, kuhu tulete puhkama ja lõõgastuma.

Ideaalses vannitoas peaks olema kaht liiki valgustust, nii et põhivalgus tuleb laelambist. Mahe laevalgustus muudab vannitoa rahulikuks ja mõnusaks kohaks. See sobib hästi nii kiireks hommikudušiks kui ka õhtuseks pikemaks lõõgastavaks vanniskäiguks. Et aga igal ajal hästi näha, soovitame kasutada paari läbimõeldud paigutusega kohtvalgustit. Mõned peeglid ja peeglikapid on varustatud LED-lampidega, mis annavad päevavalgusele sarnast valgust. Nii saate end alati vaadata õiges valguses.

Mis teile meeldib?

See on ju teie vannituba, seega eksida on väga raske. Kui ise olete rahul, on kõik korras. Tavaline viga, mida inimesed vannituba renoveerides teevad, on see, et nad kardavad proovida uut, senisest erinevat. Kui vajate professionaali abi, saate alati pöörduda Ifö müügiesinduse või Ifö tooteid müüva kaupluse töötajate poole.