Vannitoamööbel – tähtis osa vannitoast

 

Vannituba on ruum, mis jääb sageli kahe silma vahele, kuid mille saab hõlpsasti tavalisest millekski eriliseks muuta, kaunistades seda nutika, elegantse ja stiilse vannitoamööbliga. Kuid enne vannitoa täieliku renoveerimise alustamist pakume mõne punkti, millega ehk igapäevaste väljakujunenud tegevuste ja toimingute kohandamisel arvestada soovite.

 

Sisekujunduse aspektid: Vannitoamööbel

Uuringute kohaselt veedame vannitoas keskmiselt 30 minutit päevas – ehk peaaegu kaheksa päeva aastas! See on väga hea põhjus, et muuta vannituba sobivaks kõikidele vajadustele – nii praktilisuse kui välimuse osas. Alljärgnevalt mõned küsimused, mida peaksite meie arvates kaaluma:

  • Mis tüüpi vannitoa soovite luua? Ruumika põhivannitoa ainult teile endale, kena vannitoa oma külalistele või praktilise ruumi kogu perele?
  • Milline peaks olema vannitoa stiil? Kas soovite toretsevat vannitoamööblit, mis jätab külalistele kustumatu mulje, või eelistate lihtsat, kuid elegantset kujundust?
  • Kui hügieeniline ja hõlpsasti puhastatav see Teie arvates peaks olema? Kas pinnad peaksid olema suured või väikesed? Kas vajate ruumi rohkem kui ühele inimesele?
  • Kui funktsionaalne peaks vannitoamööbel olema? Kas vajate palju hoiuruumi või mitte?

 

Täpsustame teie valikuid, et saaksite kaunistada oma vannitoa kõige ideaalsemal moel – teie vajaduste järgi kohandatult.

Ifö Sense vannitoamööbli tooteseeria – aastaid kestva ideaalse vannitoa kujundamiseks

Ifö Sense vannitoamööbli tooteseeriasse kuuluvad erinevad vannitoamööbli lahendused, milles vorm on ühendatud funktsionaalsusega. Disain põhineb Skandinaavia klassikalise disaini lihtsusel ja elegantsil ning vastupidavates vannitoakappides on ohtralt hoiuruumi. Mööbli kvaliteet ja kergesti puhastatavad pinnad tagavad selle, et saate oma vannitoast rõõmu tunda veel paljude aastate jooksul. 

Täiusliku vannitoa loomine võib olla peadmurdev ettevõtmine, eriti kui arvestate nii tervikut kui ka kõiki vajalikke praktilisi aspekte. Kuid oma praeguse kõige paindlikuma tooteseeriaga oleme muutnud õigete ja täpselt teie vajadustele vastavate vannitoalahenduste leidmise teie jaoks lihtsamaks. Ifö Sense tooteseeria sisaldab ulatuslikku vannitoamööbli valikut. See hõlmab 168 vannitoamööbli varianti, mida saab kohandada peaaegu iga vannitoalahenduse maitse või vajaduse järgi ning mis sisaldab mitmeid erinevaid kujusid, suurusi ja värvitoone, mida on omakorda võimalik kombineerida teiste Ifö vannitoamööbli tooteseeriatega.

Ifö Sense kõrged kapid – hoolikalt läbimõeldud hoiuruum

Kõrge kapi paigaldamine on tõhus ruumikasutuse viis. Avara, kuid tühja ja kasutu vannitoaseina asemel on nutikaks vannitoalahenduseks kõrge kapp, milles on rohkesti ruumi käterättide, tualettpaberi ja muude vannitoatarvikute hoidmiseks. Kõrge kapp on ka ideaalne viis erinevate soovide kombineerimiseks.

Ifö Sense kõrged kapid mitte ainult ei kasuta ruumi otstarbekamalt, vaid need hoiavad teie esemed ka laitmatus korras tänu kapiukse siseküljel paiknevatele praktilistele panipaikadele. Sujuvalt sulguv uksemehhanism loob rahuliku ja luksusliku tunde. Paigaldada saab pistikupesad föönidele, elektrilistele hambaharjadele ja pardlitele. 

Ifö Sense kraanikausikapid

Peale kõrge kapi paigaldamise on üks kindlamaid viise vannitoa ilme ja funktsionaalsuse parandamiseks kraanikausialuse kapi paigaldamine. Ifö Sense kapid ja sahtlid on saadaval erinevas suuruses. Kraanikausikappidel, mis sobivad nii Ifö Spira kui ka Ifö Sense kraanikaussidele, on palju paigutusvõimalusi. Sukelduge rikkalikku kraanikausivalikusse. Kõik kraanikausid on valmistatud Ifö kergesti puhastatavast glasuuritud portselanist ja neil ei ole servi ega pragusid, kuhu bakterid saaksid koguneda. Ifö Sense kraanikausikappidel on lõpuni väljatõmmatavad sujuvalt sulguvad sahtlid ja uksed, mis vähendavad müra, tagades teie vannitoas kauakestva mugavuse.

Kõikide kappide sügavust ja laiust saab reguleerida peaaegu kõikide vannitoa eelistatud hoiuruumivajaduste järgi. Niisiis, olenemata sellest, kas soovite vannitoas hoida käterätte, isiklikke asju või muid esemeid, saab kapi kohandada vastavalt teie isiklikule hoiuruumivajadusele.

Nupud ja käepidemed – väikesed detailid, mis mängivad tähtsat osa

Vannitoamööblit on võimalik veelgi rohkem särama panna väikeste detailide abil. Niisiis, kui soovite proovida midagi muud peale vajutusega avaneva funktsiooni, saate vannitoakappide õigesti valitud nuppude ja käepidemetega hõlpsasti ilmestada oma vannitoa kordumatut stiili ja kujundust. Meie Ifö vannitoamööbli nupud ja käepidemed on saadaval erinevates värvitoonides ja disainivariantides ning neid saab paigaldada kõikidele Ifö Sense mööbliesemetele. Tänu sellele saate valida sobivad nupud ja käepidemed just sellele kapile, mis teile meeldib.

Ifö Sense klassikalised sirged või kaarjad mööblikäepidemed tõestavad, et lihtne pole kunagi igav! Lisades need meie minimalistlikele Skandinaavia-stiilis kappidele, saate hõlpsasti muuta nii mööbli kui kogu vannitoa üldilmet. Teisalt lisavad meie universaalsed tume- või helepruuni nahaga kaetud nupud kapile sobiva koguse kontrastsust, andes teie moodsale vannitoaviimistlusele viimase lihvi.

Vannitoamööbli sobitamine – väikeste ja suurte vannitubade kujundamine

Ifö Sense vannitoamööbli tooteseeria lai valik sobib ideaalselt nii väikestele kui suurtele vannitubadele. Kui teie vannituba on väike, siis soovite hoolikalt kaalutleda iga kujunduselemendi eesmärki ja funktsiooni, et luua hubane ja ruumisäästlik oaas. Teisalt, kui sisustate suurt vannituba, on piiriks vaid taevas.

Väikese vannitoa kujundamine võib olla keeruline väljakutse, sest sisustuse sobiv paigutamine olemasolevasse ruumi sarnaneb hiiglasliku ristsõna lahendamisele, mis muudab innovaatilise ja paindliku vannitoamööbli valmistamise tähtsamaks kui kunagi varem! Ifö Sense vannitoamööbli tooteseeria on funktsionaalne, võimaldades vannitoalahenduse isikupäraseks muuta ning vähendada tööpindadel ja riiulitel hoitavate esemete hulka, paigutades isiklikud esemed ja asjad nägusatesse kappidesse.

 

Vannitoa hoiukohad – Skandinaavias loodud nutikad lahendused

Inimesed hoiavad oma vannitoas tihti väga erinevaid asju ning nende hoidmine puhtalt ja laitmatus korras ei ole alati just kõige lihtsam. Ifö Sense vannitoamööbliga on selle kõige jaoks piisavalt ruumi! Oleme teinud kõik endast oleneva, et teil oleks vannitoas rohkesti hoiuvõimalusi, kui valite meie Skandinaaviast inspireeritud vannitoamööbli. Lisaks sellele on teil alati lihtne ligipääs asjadele, mida vajate, ilma et need oleksid kõigile nähtaval. Meie nutikad hoiulahendused tagavad, et kõik teie asjad püsivad kauni vannitoamööbli ukse taga peidus.

 

Ükskõik mis mudeli te valite, kogu Ifö Sense vannitoamööbli tooteseeria on täielikult seinakinnitustega komplekteeritud. Pole midagi sellest lihtsamat!