Ifö vannituba

Ifö Next dušikabiin

Lihtne dušikabiin, mida on ka lihtne puhtana hoida – nii lihtne see ongi! Ifö Next on varustatud kvaliteetse raami ja hoolikalt planeeritud detailidega. See dušikabiin sobib ideaalselt peaaegu igasse vannitoa nurka.

Ifö Next NK ja NKH dušikabiinid

Ifö Next NK ja NKH dušikabiinid on siledate profiilide ja tugeva puhta joonega paneelidega. Lihtsalt öeldes on see stiilne ja hügieeniline dušš, mida on ka lihtne puhtana hoida. Siledatel valgeks värvitud profiilidel ei ole tarbetuid liitekohti. Ülemine ja alumine profiil tagavad stabiilsuse, nagu ka reguleeritavate jalgadega teraspõrand.


Ifö Next NKH on nurgasissepääsuga klassikaline dušikabiin. Madal sisenemiskõrgus muudab selle kasutamise lihtsaks kõigile pereliikmetele. Uksed liiguvad vaevata ja aitavad hoida suurema osa veest kabiini sees. Nii Ifö Next NKH kui ka Next NK on saadaval kas läbipaistva või valge tagaseinaga. Valge tagasein on mugav viis torude jms varjamiseks.
Ifö Next NK dušikabiin tarnitakse ilma ukseta ja seetõttu on see loomulikult mõeldud töötama ka ilma ukseta, mis muudab selle lihtsaks ja stiilseks dušinurgalahenduseks. Siiski saab Ifö Next NK varustada voldik-uksega, mis volditakse avanemisel keskelt sissepoole. See toimib ka dušikardinaga.

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!