Ifö Showerama

Ifö Showerama Art

Neile, kes armastavad minimalistlikku disaini, on Ifö Showerama Art ideaalne lahendus, sest sellel pole absoluutselt mitte midagi liigset!

Showerama Arti minimalistliku välimuse taga on puhtad jooned, läbipaistev klaas ja roostevabad kroomdetailid. See sari pakub fikseeritud dušiseinu, uksi või nende kahe kombinatsiooni, kõik ilma seinaprofiilideta.

Minimalistlik välimus

Showerama Art on lahendus, kus ainult kaks väikest hinge pole valmistatud klaasist. Dušš on saadaval nii dušiuksena kui ka fikseeritud dušiseinana, mõlemad saadaval mitmes erinevas laiuses. Minimalismi mõttes võtsime isegi eraldi käepideme ära ja jätsime alles vaid stiilse käepideme augu.

Nagu paljudes teisteski Ifö dušilahendustes, saad ka Showerama Artiga kombineerida kaks seina, et luua Ifö Showerama Arti nurgalahendus.


Dušilahenduste tarvikud

Iföst leiad ka erinevaid tarvikuid, nagu põranda ja lae toed, profiilid ja dušipaneelid, mis aitavad sul viimast lihvi anda, et luua täiuslik dušš. Sind hämmastab, kui palju võib üks väike detail üldmuljet muuta.

Ifö Showerama Art dušiuks
Uksed ja seinad kinnitatakse kas klambrite või hingedega. Toekama tulemuse saavutamiseks lisa fikseeritud lahendusele tugivarras seina ülemisele servale.
Ifö Showerama Art käepide
Minimalistlikku stiili rõhutavad klaasist käepidemete asemel augud.
Ifö Showerama Art hing
Showerama Art on lahendus, kus ainult kaks väikest hinge pole valmistatud klaasist.
Ifö Showerama Art
Kui sa veel ei tea Geberit CleanLine'i äravoolutorudest, on aeg tutvuda selle mugava ja stiilse uuendusega. Äravoolulahendus ei ole ainult funktsionaalsuse küsimus. See mõjutab sinu vannitoa üldilmet.

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!