Ifö Showerama dušilahendus

Ifö Showerama

Õige duši valimine ei ole nii lihtne kui enamiku teiste vannitoatarvikute ja detailide valimine. Õnneks tegime selle sinu jaoks lihtsaks! Ifö Showerama pakub laias valikus dušilahendusi alates üksikutest dušiustest kuni suuremate eraldusseinte ja veekindlate kappideni, mis sobivad kõikvõimalikele vannitubadele.

Ifö Showerama 10-5 dušikabiin

Iga hommik peaks olema uus algus. Showerama 10-5 sari disainiti igapäevaelu
silmas pidades, nii et kõik on hoolikalt planeeritud kuni väikseima detailini.

Kaasaegne ja praktiline disain muudab Showerama 10-5 suurepäraseks ja ohutuks valikuks kõigi vannitubade jaoks. Tugev alus ja vaevata libisevad uksed tagavad kõrge kvaliteedi. Ifö Showerama 10-5 dušikabiin on saadaval kahe mudelina: kandiline ja viisnurkne.


Kui soovid kaasaegset minimalistlikku välimust ja sul on selleks piisavalt palju, võib kandiline mudel olla ideaalne valik. Kandiline kuju annab kabiinis veidi lisaruumi.
Viisnurkne dušikabiin annab sulle vannitoas veidi lisaruumi, ilma et peaksid sees olles mugavuse osas kompromisse tegema. See sobib hästi ka väiksematesse vannitubadesse ja majadesse, kus on veidi erilisemad lahendused. nagu suvilad ja puhkemajad.

Eraldiseisev kabiin

Showerama kabiin on eraldiseisev kabiin. Enamik osi on eelnevalt kokku pandud ning silikooni ega muid tihendusmaterjale pole vaja kasutada.

Ifö Showerama dušiseinad

Showerama dušiuksed saab avada nii sisse- kui ka väljapoole, mis säästab vannitoas ruumi. Puudub põrandaprofiil, mis muudab duši kasutamise lihtsaks ka neile, kellel on raskusi liikumise või kõndimisega.

Kõik uksed on pööratavad, reguleeritavad ja neil on tõstehinged, mis tõstavad ust 7 mm, nii et need ei kriimusta avamisel põrandat. Tihendusriba allservas vähendab duširuumist väljuva vee hulka. Ifö Showerama uksed on valmistatud läbipaistvast karastatud 6 mm turvaklaasist.

Ifö Showerama kumer uks, alumiiniumprofiil, läbipaistev klaas ja nuppkäepide.
Ifö Showerama sirge uks, alumiiniumprofiil, läbipaistev klaas ja nuppkäepide.

Ifö Showerama voldik-dušiuste abil saad luua mugava duši väiksemates vannitubades. Duši alla astumine on lihtne isegi siis, kui WC-pott või vannitoamööbel asuvad duši läheduses. Samuti saad luua nurgalahenduse ja varustada selle magnetribaga, mis hoiab duši all käies kaks ust kinni. See kehtib ka Ifö Showerama sirgete uste kohta.


Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!