Ifö vannituba

Ifö space – turvaline, kõrgetasemeline

ja mitmekülgne valik

Ifö Space'i dušid pakuvad minimalistlikku elegantsi ja diskreetset disaini. Samas on Ifö duširuumilahendusi lihtne puhtana hoida ja hooldada. Need lahendused mitte ainult ei näe välja nii, nagu muudaksid su vannitoa natuke suuremaks, vaid need ka tegelikult vabastavad palju ruumi.

Ifö Space'i lahendused on saadaval sirgete või kumerate ustega. Kõik lahendused sobivad peaaegu iga suurusega vannituppa, kuid eriti just kompaktsematesse vannitubadesse, kus duši kõrval asuvad WC-pott või vannitoamööbel.

Ruumi säästvad dušiuksed

Ruumi säästmiseks saab Ifö Space'i uksed täielikult vastu seina kokku klappida, kui neid ei kasutata. Dušipõrandad on kaldu äravoolu suunas, nii et ideaalseks töötamiseks tõstetakse uksi avamisel ja sulgemisel 7 mm kõrgemale. Profiilid on valmistatud tugevast alumiiniumist ja värvivalikus on alumiinium või värvitud valge. Kõik uksed on valmistatud 6 mm karastatud turvaklaasist.

Ifö Space'i sari koosneb sirgetest ja kumeratest dušiustest ning kahe uksega nurgaeraldusseintest. See pakub ka vannidele sobivat vannieraldusseina. Tänu oma arvukatele toote eelistele on Ifö Space turvaline valik igasse vannituppa.


Ifö Space
ÜKS DUŠIUKS Üks dušiuks on lihtne ja stiilne dušieraldussein, mida saab ka vastu seina kokku klappida. Üksikuksega saad luua ka kahest kohast sissepääsu, nagu on näha paremal.
Ifö Space
DUŠINURK Ifö Space pakub ka lihtsalt kokkupandavat dušinurka koos profiilide ja läbipaistva turvaklaasiga.
Ifö Space
FIKSEERITUD DUŠIERALDUSSEINAD Ifö Space'i tootevalikus on ka fikseeritud dušieraldusseinad dušinurkadesse, kus uksi pole vaja. Fikseeritud dušieraldusseinad lisavad värske ja kaasaegse tunde, lisades mitmekülgsust iga vannitoa stiilile.

Sirgete ustega dušinurk on stiilne ja avar lahendus suuremate vannitubade jaoks. Uksed on tihendatud võimsate magnetribadega, et vältida vee pritsimist vannitoas.
Kumerate ustega saad luua kena sujuva joonega dušinurga. Uksed avanevad kenasti nii välja- kui sissepoole. Ruumi saamiseks saab dušiuksed voltida vastu seina.

Ifö Space
NUPPKÄEPIDE Stiilne nuppkäepide on saadaval harjatud alumiiniumist.
Ifö Space
SEINAPROFIILID Seinaprofiilidel ei ole nähtavaid kruviauke, mis muudab profiilid veidi puhtamaks ja kergemini puhastatavaks.
Ifö Space
LIHTNE PUHTANA HOIDA Ifö Space'i pole mitte ainult lihtne paigaldada ja reguleerida, vaid ka äärmiselt lihtne puhtana hoida. Kvaliteetset klaasi on lihtne pühkida ja ukse keeramisel tõstavad hinged ust veidi, jättes põranda puhastamiseks vabaks.

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!