Toodete korrashoid

 

 

Kvaliteedimärgis Nordic Quality

Ifö alustas tegevust enam kui 130 aastat tagasi ja meie eesmärk on olnud pakkuda terviklikke lahendusi kogu vannitoa jaoks.
Kõik Ifö tooted on toodetud vastupidavatest materjalidest, mis kestavad aastaid. Vannituba kasutatakse sageli ja seetõttu peab seda ruumi olema kerge puhtana hoida.

WC-poti ja kraanikausi puhastamine

Glasuuritud pind püsib puhas ja särav, kui seda sageli puhastada. Ifö soovitab puhastamist kord nädalas. Kasutage puhastamiseks näiteks happelist puhastusainet. Selleks võib olla äädikas või sidrunhape. Seda tüüpi puhastusainete pH on 2–3.

Puhastusaine tuleb kanda glasuuritud pinnale. Lasta sellel mõni minut mõjuda ja seejärel hõõruda portselan puhtaks kõva harja või käsnaga. Kui portselanpinnale on kogunenud katlakivid ja glasuuri värvus on muutunud, võib olla vaja lasta puhastusainel mõjuda kauem või puhastamist korrata.

Mis on Ifö Clean?

Meie eesmärk on vabaneda mustusest ja katlakivist kohe ja alatiseks. Ifö Clean on ainulaadne glasuur, mis täidab portselani mikropoorid ja kaitseb nii pinda. Katame kõik portselantooted lihtsalt puhastatava glasuuriga Ifö Clean. Klient saab meilt väga vastupidava ja sileda pinnaga portselantooted, mida on lihtne puhastada, sest mustus ja katlakivi ei kinnitu nende pinnale.

 

WC-poti kaane puhastamine
WC-poti kaane pinda on lihtne puhtana hoida, kui regulaarselt kasutada õrnatoimelist puhastusainet.

Mööbli puhastamine
Kui soovite Ifö vannitoamööblist aastate jooksul võimalikult palju rõõmu tunda, tuleb seda õigesti hoida ja hooldada.
Kappide ja uste pind tuleb hoida puhas ning määrdevaba. Parim viis selle tagamiseks on pühkida või pesta kappi niiske lapiga. Tugevama mustuse saab eemaldada kuuma veega. Lisage lapile väike kogus puhastusainet või pesuseepi. Mööblilt vee ja niiskuse eemaldamiseks pühkige puhastatud pinda kohe kuiva lapiga. Iseäranis oluline on kuiva lapiga üle pühkida ka servad ja ühenduskohad, sest niiskuse mõjul võib spooni- ja laminaadikiht mööblilt lahti kooruda.

Ifö vannitoamööbel on niiskuse eest hästi kaitstud, kuid siiski ei tohiks veejuga otse mööblile suunata. Dušist või kraanikausist mööblile valgunud vesi võib juhul, kui seda kohe kuiva lapiga ära ei pühita, põhjustada laminaadi- või spoonikihi lainetamist selle servades ja ühenduskohtades. Seetõttu on oluline hoida mööbel kuiv ja puhas. Kui mööbel on paigaldatud duši või vanni lähedale, peab neid mööblist eraldama veetihe vahesein. Vannikardinast ei piisa.

Duši puhastamine
Duši kasutuskestuse pikendamise kiire ja lihtne viis on selle sage puhastamine tavalise universaalse puhastusaine ja pehme lapi või käsnaga. Kasutage pärast iga kümbluskorda kummikaabitsat (Ifö Solidi korral kuulub tarnekomplekti) ja pühkige pinnad üle kuiva lapiga. Nii väldite ka katlakivi teket.

Vanni puhastamine
Vannid on toodetud kergesti hooldatavast emailitud lehtterasest. Kasutage tavalist üldotstarbelist happevaba puhastusainet. Pühkimiseks kasutage pehmet harja või käsna. Loputage vanni pinda veega ja kuivatage kuiva lapiga, nii väldite emaili värvuse muutumist ja katlakivi teket. Kui katlakivi on siiski tekkinud, näiteks tilkuva kraani tõttu, võib üldjuhul puhastamiseks kasutada sidrunhapet, kuid kindlasti tuleb hape kohe pärast puhastamist kiiresti ja põhjalikult veega maha loputada, vastasel juhul võib see emaili kahjustada.