Ifö VariForm – kraanikausside maksimaalne disainivabadus

 

Ifö VariForm kraanikausside tutvustus

Variatsioonide paljusus

Ring, ristkülik, ovaal, ellips

Ifö VariForm kraanikausside disainikontseptsioon põhineb neljal põhilisel geomeetrilisel kujundil – ringil, ristkülikul, ovaalil ja ellipsil, mida kasutatakse üha uute ja erinevate variatsioonide loomiseks.See kontseptsioon avab vannitoa isikupärase kujundamise lõputud võimalused.

Pinnalepaigaldatavate Ifö VariForm kraanikausside atraktiivne disainikeel rõhutab selgelt ka nende toodete omaduste eeliseid. Ifö VariForm pinnapealsed, osaliselt süvistatavad või tööpinna alla paigaldatavad kraanikausid annavad ruumile iseloomuliku aktsendi ja paistavad tööpinna taustal silma. Teie ise oletegi parim sisekujundaja ja see, milline mudel on õige, sõltub kujunduskontseptsioonist teie mõtteis.

Kraanikausside uusimad disainitrendid

Universaalsed ja ergonoomilised

Ifö VariForm kraanikausside voolujoonelised servad sobivad ideaalselt kokku tänapäevase vannitoa kujundustrendidega. Pinnapealsed ja pinnalepaigaldatavad kraanikausid on saadaval nii segistiavapaneeliga kui ka ilma. Segisti saab paigaldada kraanikausi segistiavapaneelile, tööpinnale või seinale. Kõiki Ifö VariForm mudeleid iseloomustab piisav sügavus, mis tagab mugava ja ergonoomilise kasutuskogemuse. Kvaliteetsest sanitaarkeraamikast valmistatud kriimustus- ja pragunemiskindlaid kraanikausse on lihtne puhastada.

Auhinnatud disain

iF-i DISAINIAUHIND 2018

Ifö VariForm kraanikausid on võitnud iF-i DISAINIAUHINNA 2018. Žürii oli vaimustatud sellest tooteseeriast, mida pakutakse neljas erinevas geomeetrilises vormis. Seda kontseptsiooni kiites rõhutas žürii, et Ifö VariForm tootevalik tagab täieliku vabaduse ruumi kujundamisel.