IFÖ küpsiste poliitika

Kasutame oma veebilehel küpsiseid, et tagada teile parim kasutuskogemus.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie brauserisse, et meelde jätta teid, teie käitumine ja seaded, kui naasete veebilehele. Kasutame küpsiseid ka teie veebibrauseri käitumisel põhineva turunduse, sh pakkumiste ja uudiste sihtimiseks.

Üldiselt on kahte tüüpi küpsiseid – püsivad ja ajutised (seansiküpsised). Püsivad küpsised salvestatakse failina teie arvutisse või muusse seadmesse küpsiste ülevaates sätestatud ajaks (vt allpool), samas kui seansiküpsised on ajutised ja kustutatakse brauseri sulgemisel. Allpool saate lugeda lisateavet küpsiste kohta, mida kasutatakse erinevatel eesmärkidel, erinevat tüüpi küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiseid me oma veebilehel kasutame.

Pange tähele, et lisaks meie veebilehel olevatele küpsistele kasutame andmete kogumiseks erinevaid kolmanda osapoole küpsiseid. Kolmanda osapoole küpsised on küpsised, mille on meie veebilehele pannud kolmandad osapooled ja kogutud andmed edastatakse neile kolmandatele osapooltele.

Vajalikud (funktsionaalsus)

Need küpsised on olulised meie veebilehe toimimiseks. Neid kasutatakse turvalisusega seotud funktsioonide jaoks või väliste funktsioonide integreerimiseks, nt kaardisektsiooni kuvamiseks. Vajalikud küpsised ei registreeri veebilehel andmeid teie eelistuste või otsinguajaloo kohta.

Mugavus/eelised

Need küpsised koguvad andmeid, jälgides teid veebilehel, sealhulgas registreerides teie kirjeid, nagu teie klikid veebilehel, samuti meenutades teie korvi funktsioone jne. Eeliste küpsiseid kasutatakse selleks, et pakkuda teile sihipärasemat ja asjakohasemat sisu, nt soovitatud teabe kujul, samuti automaatse täitmise teavet. Samuti võimaldavad need meil määrata teie keelevaliku ja tuvastada olemasoleva kasutajaprofiili.

Statistika/Analüüs

Kasutame neid küpsiseid pseudonümiseeritud andmete kogumiseks statistilistel ja analüütilistel eesmärkidel. See võimaldab meil jälgida külastajate arvu ja teatud sisu mõju meie veebilehtedel, et saaksime parandada oma teenuseid ja optimeerida teie kasutuskogemust veebilehel. Need küpsised sisaldavad kolmandate osapoolte küpsiseid. Statistilised / analüütilised küpsised ei registreeri veebilehel andmeid teie eelistuste või otsinguajaloo kohta.

Turundus

Neid küpsiseid kasutatakse selleks, et näidata teile isikupärastatud turundussisu, mis põhineb teie eelistustel, huvidel, harjumustel ja tegevustel. Selleks kasutatavad tehnoloogiad aitavad meil näidata ka asjakohast reklaami ja sisu väljaspool Geberiti veebilehti (nt sotsiaalmeedias). Need küpsised sisaldavad kolmandate osapoolte küpsiseid.

Küpsiste kontrollimine ja kustutamine

Kui te ei ole huvitatud küpsiste kasutamise lubamisest meie veebilehel, võite need tagasi lükata või inaktiveerida hiljem otse oma veebibrauseris. Kui soovite kustutada küpsiseid, mis on juba teie veebibrauseris, järgige oma veebibrauseri juhiseid küpsiste eemaldamise kohta. Kui kasutate mitut veebibrauserit, ärge unustage kustutada küpsiseid igast veebibrauserist.

Isikuandmete töötlemine

Lisateavet meiepoolse isikuandmete töötlemise kohta seoses küpsiste kasutamisega leiate meie Privaatsuspoliitika .

Kontaktandmed

Kui teil on küsimusi meie küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate kasutamise kohta, võtke meiega ühendust dataprotection@geberit.com või impressumil esitatud kontaktandmed.